Skip to content Skip to footer

Otwieramy się we Wrocławiu!

Zwiększająca się społeczna świadomość na temat zdrowia psychicznego, neuroróżnorodności oraz rosnąca liczba osób, zwracających się do nas po wsparcie, były bodźcem do powołania do życia kolejnej placówki Almy. Wraz z początkiem roku mamy przyjemność zapowiedzieć otwarcie nowego oddziału – Centrum Terapii ALMA we Wrocławiu, który zlokalizowany będzie w samym sercu miasta, przy Placu Wolności 7.

Nowe miejsce na mapie Polski powstało na wzór cenionych placówek Centrum Terapii ALMA w Warszawie i Bydgoszczy, Swoją ofertą obejmują szereg usług, w tym terapię psychologiczną, psychoterapeutyczną terapeutyczną czy psychiatryczną, rozwiniętą także o lekarzy innych specjalizacji np. neurologa czy hematologa.

Naszym celem jest przede wszystkim zapewnienie wsparcia osobom z ADHD z Wrocławia i okolic, za sprawą wypracowanej w Almie rzetelnej diagnostyki i indywidualnej ścieżki leczenia pod kierownictwem dr hab. n. med. Jarosława Jóźwiaka. Pacjentom poza zasięgiem naszych oddziałów niezmiennie proponujemy konsultacje w formie online, a dzięki utworzeniu wrocławskiej Almy będziemy mogli zaoferować pacjentom większą dostępność specjalistów.

Przez lata stworzyliśmy silne fundamenty oparte na zaufaniu i profesjonalizmie. Nasze nowe centrum będzie kontynuować tę tradycję, oferując nie tylko szeroki zakres usług terapeutycznych, ale również miejsce, gdzie pacjenci mogą czuć się słuchani, zrozumiani i ważni. Dobro Pacjenta jest u nas zawsze w centrum.

Leave a comment