Skip to content Skip to footer

Hematologia

Hematologia

Czy zdarzyło Ci się zadać sobie pytanie czym zajmuje się hematolog? Być może słyszałeś, że to lekarz od chorób krwi, ale nie wiesz nic więcej?

Hematolog to specjalista, który posiada wiedzę i doświadczenie w diagnostyce oraz leczeniu chorób takich jak anemia, białaczka, chłoniak, szpiczak, a także dziedzicznych chorób krwi jak np. hemofilia.

Jak wygląda przebieg wizyty u lekarza hematologa?

Specjalista przeprowadzi z Tobą dokładny wywiad, zbada Cię oraz oceni Twoje badania diagnostyczne lub zleci ich wykonanie. Następnie, na podstawie zebranych informacji, lekarz udzieli Ci wyczerpującej informacji na temat Twojego stanu zdrowia, a także zaproponuje najlepsze metody leczenia i dalszej opieki medycznej.

Jeśli odczuwasz zmęczenie, bóle stawów, problemy z oddychaniem, nawracające infekcje, bądź obserwujesz niepokojące zmiany w wynikach badań krwi, to powinieneś jak najszybciej umówić się na wizytę u hematologa. Wczesne wykrycie chorób krwi oraz szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia to klucz do skutecznego powrotu do zdrowia.

Zapewnimy Ci wysokiej jakości opiekę medyczną, a także indywidualne podejście. Cenimy sobie zaufanie naszych pacjentów i dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić im komfort oraz fachową opiekę na każdym etapie leczenia.

Zapraszamy do umówienia się na wizytę u hematologa oraz skorzystania z naszych usług medycznych. Oferujemy dogodne terminy wizyt w empatycznej atmosferze.