Skip to content Skip to footer

Specjaliści - Plac Wolności 7, Wrocław

Psychiatra

lek. Ewa Marciniszyn

Psychiatra

Jestem absolwentką kierunku lekarskiego na wydziale Wojskowo–Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ukończyłam specjalizację z psychiatrii dorosłych. Realizowałam ją początkowo w Klinicznym Oddziale Psychiatrycznym 5. Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką w Krakowie, a następnie w Oddziale Chorób Afektywnych II Kliniki Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.
Konrad Perkiewicz Alma Wrocław psychiatra

lek. Konrad Perkiewicz​

Psychiatra

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Aktualnie realizuję szkolenie specjalizacyjne z psychiatrii dorosłych w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Złotoryi. Doświadczenie zdobywam, pracując w oddziałach stacjonarnym oraz dziennym, a także w poradni zdrowia psychicznego.

W pracy zawodowej stawiam przede wszystkim na możliwości rozwoju i holistycznej opieki nad pacjentami chcącymi poprawić jakość swojego życia. W ramach praktyki cenię postawę opartą na zaangażowaniu, empatii, indywidualnym oraz merytorycznym podejściu do pacjenta, a także stworzenie bezpiecznej przestrzeni stanowiącej jeden z fundamentów owocnej współpracy.

lek. Julia Zaborowska psychiatra Wrocław Alma

lek. Julia Zaborowska

Psychiatra

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Staż podyplomowy odbyłam w Dolnośląskim Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii we Wrocławiu. Doświadczenie zdobywałam także na Universidad de Córdoba w Hiszpanii. Na co dzień pracuję w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Złotoryi – w oddziałach całodobowych, oddziale dziennym i oddziale leczenia uzależnień.

Specjalizuję się w psychiatrii dorosłych. Prowadzę konsultacje także w języku angielskim i hiszpańskim.

Pediatra

Centrum Alma Wrocław pediatra Agnieszka Dyla

dr n. med. Agnieszka Dyla

Pediatra

Jestem absolwentką Akademii Medycznej we Wrocławiu, specjalistą pediatrii oraz anestezjologii i intensywnej terapii (EDAIC). Ukończyłam również studia podyplomowe „Medycyna bólu” na Uniwersytecie Jagiellońskim. Obecnie pracuję w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii w Oławie.

Mam szerokie doświadczenie w pracy z dorosłymi i dziećmi w krytycznym stanie. W swoim życiu zawodowym towarzyszyłam rodzinom dzieci dotkniętych chorobą nowotworową, opiekowałam się chorymi w programie wentylacji domowej, poznałam problemy młodych ludzi oczekujących na transplantację serca, mam wcześniaków walczących o lepsze życie i rodzin towarzyszących swoim umierającym bliskim. W medycynie lubię ludzi i zagadki.

ADHD jest moją wielką pasją i odkryciem, z którym skonfrontowało mnie własne życie. Chętnie pomogę również Twojemu dziecku pokochać ADHD.

Psycholog | Psychoterapeuta

Pola Apolinarska

Psycholog

Jestem psycholożką z wykształceniem magisterskim o specjalności psychologia kliniczna i zdrowia na Uniwersytecie Wrocławskim. Swoją praktykę zawodową rozpoczęłam od współpracy z Młodzieżowym Ośrodkiem Profilaktyki i Wczesnej Terapii MONAR oraz Psychologicznym Centrum Diagnostyczno-Terapeutycznym MindClinic. Współpracuję również z placówką edukacyjną, gdzie wspieram terapeutycznie młodzież z trudnościami szkolnymi i społecznymi.  

Marta Kacprzak psycholog Alma Wrocław


Marta Kacprzak

Psycholog

Ukończyłam psychologię kliniczną na SWPS w Wrocławiu. Do pracy terapeuty przygotowywałam się, kończąc Szkołę Pomocy Psychologicznej we Wrocławiu pod kierownictwem Jacka i Barbary Rydlewskich. Ukończyłam kurs Interwencji Kryzysowej oraz Psychologii Pozytywnej. Ponad dwa lata doświadczenia w roli interwenta kryzysowego nauczyło mnie, jak ważne jest indywidualne podejście, stworzenie bezpiecznej przestrzeni do rozmowy oraz efektywność spotkania. 


Julia Jarosz-Kozica

Psycholog

Ukończyłam studia psychologiczne o specjalności klinicznej na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Obecnie jestem w trakcie studiów podyplomowych z zakresu arteterapii. Ukończyłam licznie szkolenia w tym te dotyczące relaksacji, terapii ACT, technik CBT, a także terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach (1 stopnia). Jako instruktorka sportu i dziennikarka jestem po uszy zakochana w relaksacji, medytacji, twórczym pisaniu oraz arteterapii i chętnie wykorzystuje tę wiedzę i elementy w swojej pracy psychologicznej. 


Hanna Kozłowska

Psycholog

W centrum mojego zainteresowania jest pacjent i jego indywidualne potrzeby, do których dostosowuje metody pracy i narzędzia terapeutyczne o naukowo udowodnionej skuteczności. Specjalizuję się w pomocy osobom w kryzysach relacyjnych, zdrowotnych i zawodowych, pragnących dokonać zmian w swoim życiu.

Chętnie pomogę Ci w poprawie relacji z innymi ludźmi, radzeniu sobie ze stresem i codziennością za pomocą pracy z emocjami, regulacji fizjologicznych reakcji na stan podwyższonego napięcia za pomocą ćwiczeń oddechowych i Mindfulness. Do problemów natury psychologicznej podchodzę holistycznie, uwzględniając najnowszą, potwierdzoną naukowo wiedzę z różnych dziedzin.

Damian Rutkiewicz psycholog coach Wrocław Alma

Damian Rutkiewicz

Psycholog, coach

Jestem absolwentem psychologii na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu i specjalizuję się w diagnozowaniu oraz udzielaniu psychoedukacji dotyczącej ADHD u dorosłych. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje praktykę jako Agile Coach i trener, gdzie zajmowałem się planowaniem, organizowaniem i coachingiem indywidualnym i grupowym w kontekście zespołów IT. 

Moje unikatowe doświadczenie w pracy z organizacjami pozwala mi na skuteczne integrowanie umiejętności zarządzania i coachingu z praktykami terapeutycznymi w obszarze ADHD, a także lepsze zrozumienie problematyki osób neuroróżnorodnych w środowisku pracy.

Centrum Terapii Alma Wrocław Psycholog Alicja Kalinka

Alicja Kalinka

Psycholog

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim. Obecnie jestem w trakcie całościowego, czteroletniego kursu psychoterapii we Wrocławskiej Fundacji Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii. Oprócz tego, ukończyłam roczne studium terapii poznawczo-behawioralnej w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii, szkołę coachingu dla trenerów oraz szkolenie 101 z analizy transakcyjnej.

W pracy z pacjentami ważne jest dla mnie indywidualne podejście, stworzenie swobodnej atmosfery oraz poznanie punktu widzenia i potrzeb drugiej osoby.

Coaching

Joanna Grodzka coach diagnosta Alma Wrocław

Joanna Grodzka

Diagnosta, coach

Z wykształcenia jestem lekarzem, zawodowo menadżerem, a z zamiłowania edukatorem, coachem i ciągle uczniem. W Almie zajmuję się diagnozą ADHD i psychoedukacją, oferując życzliwe wsparcie i koncentrację na świecie osoby, z którą mam kontakt.

Jestem też absolwentką prestiżowych szkół rozwijających ważne kompetencje psychologiczne: Mistrzowskiej Szkoły Trenerów i Szkoły Coachingu Menedżerskiego prowadzonych przez firmę Moderator. Nauczyłam się tam m.in. inspirowania do zmiany, pogłębionej komunikacji z ludźmi, pracy z emocjami i praktycznego wykorzystania dobrze sprawdzonej wiedzy psychologicznej.