Skip to content Skip to footer

Specjaliści - Plac Wolności 7, Wrocław

Psychiatra

lek. Ewa Marciniszyn

Psychiatra

Jestem absolwentką kierunku lekarskiego na wydziale Wojskowo–Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ukończyłam specjalizację z psychiatrii dorosłych. Realizowałam ją początkowo w Klinicznym Oddziale Psychiatrycznym 5. Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką w Krakowie, a następnie w Oddziale Chorób Afektywnych II Kliniki Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Psycholog | Psychoterapeuta

Pola Apolinarska

Psycholog

Jestem psycholożką z wykształceniem magisterskim o specjalności psychologia kliniczna i zdrowia na Uniwersytecie Wrocławskim. Swoją praktykę zawodową rozpoczęłam od współpracy z Młodzieżowym Ośrodkiem Profilaktyki i Wczesnej Terapii MONAR oraz Psychologicznym Centrum Diagnostyczno-Terapeutycznym MindClinic. Współpracuję również z placówką edukacyjną, gdzie wspieram terapeutycznie młodzież z trudnościami szkolnymi i społecznymi.  


Marta Kacprzak

Psycholog

Ukończyłam psychologię kliniczną na SWPS w Wrocławiu. Do pracy terapeuty przygotowywałam się, kończąc Szkołę Pomocy Psychologicznej we Wrocławiu pod kierownictwem Jacka i Barbary Rydlewskich. Ukończyłam kurs Interwencji Kryzysowej oraz Psychologii Pozytywnej. Ponad dwa lata doświadczenia w roli interwenta kryzysowego nauczyło mnie, jak ważne jest indywidualne podejście, stworzenie bezpiecznej przestrzeni do rozmowy oraz efektywność spotkania. 


Julia Jarosz-Kozica

Psycholog

Ukończyłam studia psychologiczne o specjalności klinicznej na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Obecnie jestem w trakcie studiów podyplomowych z zakresu arteterapii. Ukończyłam licznie szkolenia w tym te dotyczące relaksacji, terapii ACT, technik CBT, a także terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach (1 stopnia). Jako instruktorka sportu i dziennikarka jestem po uszy zakochana w relaksacji, medytacji, twórczym pisaniu oraz arteterapii i chętnie wykorzystuje tę wiedzę i elementy w swojej pracy psychologicznej. 


Hanna Kozłowska

Psycholog

W centrum mojego zainteresowania jest pacjent i jego indywidualne potrzeby, do których dostosowuje metody pracy i narzędzia terapeutyczne o naukowo udowodnionej skuteczności. Specjalizuję się w pomocy osobom w kryzysach relacyjnych, zdrowotnych i zawodowych, pragnących dokonać zmian w swoim życiu.

Chętnie pomogę Ci w poprawie relacji z innymi ludźmi, radzeniu sobie ze stresem i codziennością za pomocą pracy z emocjami, regulacji fizjologicznych reakcji na stan podwyższonego napięcia za pomocą ćwiczeń oddechowych i Mindfulness. Do problemów natury psychologicznej podchodzę holistycznie, uwzględniając najnowszą, potwierdzoną naukowo wiedzę z różnych dziedzin.