Skip to content Skip to footer

Hanna Kozłowska

Psycholog

O mnie

W centrum mojego zainteresowania jest pacjent i jego indywidualne potrzeby, do których dostosowuje metody pracy i narzędzia terapeutyczne o naukowo udowodnionej skuteczności. Specjalizuję się w pomocy osobom w kryzysach relacyjnych, zdrowotnych i zawodowych, pragnących dokonać zmian w swoim życiu.

Chętnie pomogę Ci w poprawie relacji z innymi ludźmi, radzeniu sobie ze stresem i codziennością za pomocą pracy z emocjami, regulacji fizjologicznych reakcji na stan podwyższonego napięcia za pomocą ćwiczeń oddechowych i Mindfulness. Do problemów natury psychologicznej podchodzę holistycznie, uwzględniając najnowszą, potwierdzoną naukowo wiedzę z różnych dziedzin.

Jeśli odpowiada Ci nieformalna i serdeczna atmosfera pełna otwartości, zapraszam na konsultacje celem zdefiniowania problemu, możliwości pomocy i określenia Twoich mocnych stron, które ułatwią Ci dokonanie zmian w życiu.

Pomoc psychologiczną świadczę również w języku angielskim, niemieckim i niderlandzkim.

Jestem psychologiem w trakcie czteroletniego, akredytowanego szkolenia w zakresie psychoterapii poznawczo-behawioralnej i dialogu motywującego przy Akademii Motywacji i Edukacji w Warszawie oraz studium psychoterapii Gestalt w Ośrodku Edukacji Psychologicznej we Wrocławiu. Ukończyłam psychologię o specjalności klinicznej na Uniwersytecie SWPS. Część studiów magisterskich odbyłam na wydziale psychologii Uniwersytetu Humboldta w Berlinie i Podyplomowej Szkole Berlin School of Mind and Brain w Niemczech, gdzie zdobywałam najnowszą, popartą dowodami wiedzę w dziedzinie neuronauki i psychologii. Ukończyłam Szkołę Interwencji Kryzysowej w Instytucie Terapii Poznawczo-Behawioralnej we Wrocławiu. Jestem również certyfikowanym praktykiem metody Brainspotting mającej na celu pracę z traumą.

Na co dzień pracuję z osobami w kryzysie w Specjalistycznym Ośrodku Interwencji Kryzysowej przy Stowarzyszeniu Pomocy “Akson” we Wrocławiu. Doświadczenie zawodowe jako psycholog zdobywam również w Szpitalu im. A. Falkiewicza we Wrocławiu oraz w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego.

Ta specjalistka pracuje z:
✔ dorosłymi,
✔ dorosłymi z ADHD.
 
Diagnozuje ADHD w ramach:
DIVA 5.0 w języku polskim, angielskim, niemieckim i niderlandzkim.