Skip to content Skip to footer

Grupa wsparcia dla kobiet z ADHD

Grupa wsparcia dla kobiet z ADHD

ADHD do momentu diagnozy jest jak ścieżka samotnego samuraja. Najczęściej maskujemy trudy i z zaciśniętymi zębami robimy wszystko, aby sprostać zarówno zewnętrznym, jak i wewnętrznym oczekiwaniom. Często nie wyrażamy swojego zdania oraz własnych potrzeb w imię zaspokajania ludzi dookoła. A kiedy już bardzo nas to zmęczy, wycofujemy się i otaczamy murem albo po cichu zmuszamy się do funkcjonowania w warunkach, które nie są dla nas sprzyjające.

Kroczymy swoją drogą, nieświadome tego, że mamy wpływ na zmodyfikowanie środowiska, w którym żyjemy. Może to już czas, aby wprowadzić zmiany, które przyniosą ulgę? A gdyby również zaakceptować fakt, że objawy nie znikną i warto je uwzględnić w swoich decyzjach, zamiast wciąż się do nich naginać?
 
W bezpiecznym, małym kręgu kobiet zapraszamy Cię do wymiany doświadczeń, strategii i podzielenia się zmianami, jakie zaszły po diagnozie. Już nie jesteś sama i nie musisz dłużej ukrywać delikatnych części swojego wnętrza. Każda z nas ma historie, z których wzajemnie możemy skorzystać. Dołączysz?

Co warto wiedzieć o grupie wsparcia?

Stworzymy krąg wsparcia kobiet z ADHD, dlatego może być nam trudno w dochowaniu cotygodniowej regularności, stąd też spotykamy się co 2 tygodnie. Będziemy dzielić się wszystkim tym, co dla każdej z nas jest ważne, trudne, delikatne i niezrozumiałe. Prowadząca przekaże swoją wiedzę i pomoże Wam uporządkować to, czego będziecie potrzebowały. Uczyńmy z tego spotkania celebrację: kubek ulubionego napoju, czworonożny przyjaciel na kolanach, otulone w kocyk – zasilmy krąg swoją energią i czerpmy z niego MOC pełnymi garściami.
Grupę poprowadzi Aleksandra Kaczmarek, doświadczona w pracy terapeutycznej z osobami z ADHD, z własnym ADHD, godząca życiowe role: mamy dwójki dzieci, właścicielki Almy i żony męża… również z ADHD.

Zainteresowana dołączeniem do grupy wsparcia? Wypełnij poniższy formularz, abyśmy mogły umówić się na bezpłatne spotkanie kwalifikacyjne i sprawdzić, czy to odpowiednia forma do pracy z ADHD dla Ciebie.

    Jestem zainteresowana dołączeniem do grupy wsparcia kobiet z ADHD

    Prowadząca:


    Aleksandra Kaczmarek

    Psycholog i właścicielka Centrum Terapii Alma. Kobieta z ADHD.

    Specjalizuje się we wsparciu dorosłych pacjentów z ADHD. Wraz z zespołem specjalistów rozwija diagnostykę oraz program psychoedukacji, wspomagany leczeniem farmakologicznym dostosowanym do potrzeb osób z ADHD i ADD.