Skip to content Skip to footer

Indywidualnie dla rodzica

Indywidualne treningi dla rodzica dziecka z ADHD

Drogi Rodzicu, skoro spotykamy się na tej stronie, to najprawdopodobniej masz już za sobą uczestnictwo w grupowych warsztatach dla rodziców dzieci z ADHD lub po prostu szukasz wsparcia dla siebie i swojej pociechy. Być może do tej pory próbowałeś wielu sposobów na poprawę Waszej relacji i funkcjonowania na co dzień. Doskonale rozumiemy, że jest to nie lada wyzwanie, a każdy przypadek jest inny i może wymagać specjalistycznego podejścia.

Dlatego też zachęcamy Cię do zapoznania się ze specjalnie opracowanym programem indywidualnych treningów. Stworzyliśmy je po to, aby były czymś w rodzaju kompasu, wskazującego najlepszy kierunek dla Twojej rodziny. Jesteś gotowy, by obrać nowy kurs na życie z dzieckiem z ADHD? 

Na czym polegają indywidualne treningi dla rodziców?

Podczas spotkań indywidualnych pracujemy nad trudnościami, jakich doświadcza rodzina dziecka z ADHD. Nauczycie się praktycznych metod behawioralnych, a także pogłębi się Wasze zrozumienie dziecka z ADHD i jego potrzeb.
 
Jak sama nazwa wskazuje – są to treningi indywidualne, dlatego tematy i czas ich omawiania są dostosowywane do potrzeb danej rodziny. Korzystamy z metod behawioralnych i uczymy Was-rodziców, jak dostosować je tak, żeby mogły zadziałać w Waszym środowisku domowym. Wspólnie sięgamy po techniki i narzędzia o sprawdzonym działaniu, aby rozwiązanie zostało „uszyte na miarę” konkretnych problemów, z jakimi się zmagacie. A to wszystko pod okiem wykwalifikowanej kadry psychologów, specjalizujących się w ADHD u najmłodszych.


I choć treningi indywidualne są naturalną kontynuacją grupowych warsztatów, od których zalecamy rozpoczęcie pracy, to jeśli czujesz, że od samego początku potrzebujesz indywidualnego wsparcia, również jesteś we właściwym miejscu!

 

Jakie tematy możemy wspólnie przepracować? To między innymi:

Jak się zapisać?

W spotkaniach możesz wziąć udział samodzielnie albo z drugim rodzicem, stacjonarnie lub online. Aby się zapisać, skontaktuj się z naszą rejestracją telefonicznie:

Warszawa/online:
 
+48 507 123 243
lub wypełnij formularz zapisów:
Bydgoszcz/online: +48 52 880 80 60
lub wypełnij formularz zapisów:

Wybierz jeden z pakietów treningów indywidualnych

Oferta dla jednego rodzica: 1 sesja = 50 minut

Oferta dla dwojga rodziców: 1 sesja = 90 minut

Program treningów indywidualnych powstał we współpracy z Martą Cieślą


Marta Cieśla

Psycholog, psychoterapeutka poznawczo-behawioralna

Wspiera dzieci, nastolatków i młodych dorosłych w radzeniu sobie z lękiem, depresją, zaburzeniami odżywiania, a także w minimalizowaniu wyzwań związanych z ADHD czy spektrum autyzmu. Równocześnie pomaga rodzicom w rozwoju kompetencji wychowawczych i towarzyszy im w zmianach w procesie psychoterapii. W swojej pracy ceni metody o udowodnionej skuteczności, budowanie więzi i wiarę w nieograniczony potencjał człowieka.

Obecnie prowadzimy zapisy do następujących specjalistów:


Natalia Gąsiewska

Psycholog i psychoterapeuta w trakcie szkolenia
Warszawa / online

Pracuje w Centrum Zdrowia Psychicznego w Konstancinie na oddziale dziennym ambulatoryjnym jak i w poradni zdrowia psychicznego dla dorosłych. Na co dzień przeprowadza psychoedukację ADHD.


Agnieszka Kacprzykowska

Psycholog, psycholog dziecięcy
Bydgoszcz / online

Pracuje w szkole, w tym także z dziećmi z ADHD i spektrum autyzmu. Wykwalifikowana w psychoedukacji dla najmłodszych pacjentów.

Ewelina Matuła psycholog Centrum Alma Bydgoszcz


Ewelina Matuła

Psycholog, psychoterapeuta dziecięcy
Bydgoszcz / online

Pracuje terapeutycznie zarówno z dziećmi jak i nastolatkami. Doświadczenie zdobywała zarówno na oddziałach somatycznych jak i psychiatrycznych. W Centrum Terapii Alma zajmuje się diagnozą, psychoedukacją, a także psychoterapią pacjentów z ADHD.


Paulina Minkina

Psycholog, psychoterapeutka systemowa w trakcie szkolenia
Warszawa / online

Pracuje terapeutycznie w Centrum Psychoterapii z młodzieżą, rodzinami i z osobami dorosłymi. W Centrum Alma prowadzi diagnostykę ADHD, psychoedukację i terapię dla rodzin.


Aleksandra Sycik

Psycholog i pedagog specjalny
Warszawa / online

Pracuje w szkole jako nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, wspierając dzieci m.in. ze spektrum autyzmu, ADHD. Nabyła doświadczenie w obszarze pracy z najmłodszymi, pracując w przedszkolu.


Hanna Szewczyk​

Psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w trakcie szkolenia
Bydgoszcz / online

Pracuje w przedszkolach, wspierając dzieci, wychowawców i rodziców oraz w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, gdzie oprócz wsparcia i diagnozy ADHD, psychoedukuje także rodziców i nauczycieli.


dr Daria Wojtkiewicz

Pedagog specjalny, psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w trakcie szkolenia
Bydgoszcz / online

Ma ponad 20-letnie doświadczenie w pracy psychologiczno-pedagogicznej z młodzieżą, także z ADHD. Jest pedagogiem specjalnym, nauczycielem rewalidacji i mediatorem szkolnym. Konsultuje rodziców i wspiera nauczycieli w dostosowaniu wymagań edukacyjnych.


Julia Zborowska

Psycholog dziecięcy
Warszawa / online

Pracuje w przedszkolach, gdzie wspiera dzieci, rodziców oraz kadrę. Na co dzień przeprowadza psychoedukację i diagnozę ADHD.