Skip to content Skip to footer

Marzena Bartoń

Psycholog, psychoterapeuta

Psycholog i psychoterapeuta Marzenia Bartoń, specjalista Alma Siedlce

O mnie

Studia magisterskie na kierunku psychologia ukończyłam w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, natomiast umiejętności terapeutyczne zdobywałam podczas czteroletniego szkolenia w nurcie psychoterapii systemowej w Centrum Rozwoju Psychoterapeutów „Mabor” w Warszawie, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne i Polskie Towarzystwo Psychologiczne. 

Odbyłam roczny staż w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Józefowie oraz dwuletni staż w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ośrodku Zdrowia Psychicznego i Problemów Rodzinnych „Synapsis” w Warszawie. Ukończyłam szkolenie z zakresu psychoterapii par i małżeństw w Małopolskim Centrum Psychoterapii w Krakowie. Ukończyłam również studia podyplomowe z zakresu diagnozy i terapii neuropsychologicznej na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie oraz studia podyplomowe – stosowana analiza zachowania w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.  

Pracuję w perspektywie systemowej, która pozwala umieścić objaw, bądź trudność-  również w kontekście dynamiki procesów rodzinnych.

Przez kilka lat pracowałam w Ośrodku Rehabilitacji Dziennej i Poradniach Psychologiczno-Pedagogicznych z dziećmi w wieku od niemowlęctwa do 18. r.ż. Współpracowałam z Ośrodkami Pomocy Społecznej, zdobywając doświadczenie w pracy z osobami z diagnozą zaburzeń rozwojowych oraz ich rodzinami. Pracowałam również w Domu Pomocy Społecznej dla osób ze schizofrenią i chorobą Alzheimera. Prowadziłam psychoterapię w dziennych domach wsparcia dla osób zagrożonych zaburzeniami psychicznymi.

Ta specjalistka pracuje z:
dorosłymi,
dorosłymi z ADHD.

Diagnozuje ADHD w ramach:
DIVA 5.0.