Justyna Sobocińska - Centrum Alma
Skip to content Skip to footer

Justyna Sobocińska

Psycholog

O mnie

Ukończyłam psychologię o specjalności psychologia kliniczna na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Obecnie rozpoczęłam 4-letnie studia podyplomowe w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej na Uniwersytecie SWPS.

Zajmuję się diagnozą osób dorosłych z ADHD oraz współtworzeniem i realizowaniem programu psychoedukacyjnego, który pozwala na lepsze funkcjonowanie i radzenie sobie z objawami, jakie towarzyszą ADHD.

Mam również doświadczenie zawodowe z seniorami i osobami dorosłymi, którzy zmagają się z chorobami neurodegeneracyjnymi (typu choroba Alzheimera, Parkinsona, różnego rodzaju otępienia) oraz z osobami z niepełnosprawnością ruchową spowodowana uszkodzeniem ciała (po wypadku) oraz chorobami przewlekłymi. Mój praca polega na udzielaniu wsparcia psychologicznego tym osobom, pomocy w zaakceptowaniu innej, nowej rzeczywistości oraz treningu funkcji poznawczych.

W kontakcie z pacjentem ważne jest dla mnie empatyczne, pełne wyrozumiałości, szacunku oraz otwartości podejście do klienta. W swojej pracy kieruję się również kodeksem etyczno – zawodowym psychologa i psychoterapeuty.