Skip to content Skip to footer

Hanna Rajek

Psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w trakcie szkolenia

O mnie

Jestem psychologiem z ponad 2-letnim doświadczeniem w pracy klinicznej. Obecnie podnoszę swoje kwalifikacje w ramach czteroletniego kursu psychoterapeutycznego w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej w akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej szkole psychoterapii Crescentia w Toruniu. Pozostaję również członkiem tego Towarzystwa.

Swoje doświadczenie w pracy z drugim człowiekiem zdobywałam już w czasie studiów, a niezwykle ważne dla mnie doświadczenie w pracy klinicznej oraz diagnostycznej zdobyłam, pracując na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Geriatrycznym i w Poradni Psychiatryczno-Geriatrycznej. Tam znacznie poszerzyłam swoją wiedzę i kompetencje w zakresie rozpoznawania zaburzeń oraz chorób klinicznych (szczególnie choroby otępienne, zaburzenia nastroju, zaburzenia osobowości), a także w zakresie interwencji w sytuacjach kryzysowych. Stale podnoszę swoje kompetencje poprzez udział w szkoleniach.

W swojej pracy dążę do nawiązania bliskich relacji terapeutycznych opartych na zaufaniu, bezpieczeństwie, autentyczności oraz szczerości. Jestem osobą, która wierzy, że zmiany – mimo że bywają trudne i okresowo przerażające – są potrzebne, a człowiek jest w stanie im podołać, jednak czasem potrzebuje wsparcia. To właśnie to zadanie dla psychologa, czyli pomoc drugiemu człowiekowi, daje mi radość i satysfakcję.

Ta specjalistka pracuje z:
✔ dorosłymi,
✔ dorosłymi z ADHD.

Diagnozuje ADHD w ramach:
DIVA 5.0