Skip to content Skip to footer

dr n. med. Piotr Dybcio

Lekarz neurolog dorosłych

O mnie

Ukończyłem II Wydział Lekarski na Akademii Medycznej w Warszawie. Niemal od początku praktyki lekarskiej pracuję w Klinice Neurologii Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego, gdzie prowadzę też zajęcia ze studentami; jednocześnie prowadzę przyszpitalną Poradnię Leczenie Bólów  Głowy. W codziennej pracy w Klinice Neurologii spotykam się z pełnym przekrojem chorób neurologicznych, natomiast postanowiłem szczególnie skupić się na „niepoważnych” chorobach — bólach i zawrotach głowy, bólach kręgosłupa, tężyczce, a więc chorobach, które istotnie utrudniają pacjentowi życie, są często lekceważone przez neurologów i lekarzy rodzinnych, a paradoksalnie, są to dolegliwości, w którym bardzo często da się pomóc choremu.

Satysfakcja pacjenta jest dla mnie bardzo istotna — nie tylko polegająca na wyleczeniu choroby (co w neurologii często jest trudne), ale także na przedstawieniu pacjentowi pełnej informacji co do choroby, co ma dalej robić oraz na rozwianiu wszelkich wątpliwości pacjenta.

Nie uciekam także przed poważniejszymi schorzeniami — staram się poświęcić maksimum czasu na analizę trudnych przypadków wymagających intensywnego namysłu.

Ten specjalista pracuje z:
dorosłymi,
dorosłymi z ADHD.