Skip to content Skip to footer

Anna Lis

Mediator w nurcie NVC, trener grup wsparcia

Anna Lis psychoedukacja, grupy wsparcia centrum terapii lma

O mnie

Jestem trenerką grup wsparcia oraz mediatorką w nurcie NVC, prowadzę warsztaty psychoedukacyjne oraz wspierające efektywną komunikację. Pracuję z wykorzystaniem narzędzi, m.in. Porozumienia bez Przemocy oraz Somatic Experiencing. Wspieram procesy praktykami wyrastającymi z teorii poliwagalnej, czyli takimi, które koją układ nerwowy i redukują stres.
 
Moja własna droga do diagnozy ADHD była pełna zaskoczeń i zakrętów. Wtedy ogromnym wsparciem byłoby dla mnie korzystanie ze spotkań z osobami mierzącymi się z podobnymi wyzwaniami.
 
Urodzenie dziecka pociągnęło dla mnie szereg zmian, przy przechodzeniu przez nie wspierała i wspiera mnie nadal empatia, tak jak widzi ją Porozumienie bez Przemocy, budowanie bliskich i autentycznych relacji, łagodność i działanie w zgodzie ze swoimi wartościami.
 
Tworzę przestrzeń, której fundamentem jest zaproszenie do zatrzymania się i spotkania z samym sobą, bo wierzę, że od tego zaczyna się zmiana i świadome życie. Pełne, satysfakcjonujące, w zgodzie ze sobą i obfite w karmiące relacje.
 
Stale aktualizuję swoją wiedzę, biorąc udział w konferencjach, szkoleniach i warsztatach. Najważniejszymi dotąd dla mnie były:
  • Intensywny Kurs Mediacji NVC w Akademii NVC Anny Mills,
  • Laboratorium Konfliktu prowadzone przez Dominika Bartera,
  • Rodzicielstwo Bliskości dla Profesjonalistów I i II stopnia,
  • EmotionalAid Therapist Training w Polskim Stowarzyszeniu Somatic Experiencing,
  • Szkoła Trenerów Grup Wsparcia w Fundacji Sto Pociech.

W Almie zajmuję się prowadzeniem psychoedukacji, grup wsparcia oraz diagnostyką ADHD.

Ta specjalistka pracuje z:
✔ młodzieżą (16+),
✔ dorosłymi,
pacjentami z ADHD.

Diagnozuje ADHD w ramach:
DIVA 5.0.