Skip to content Skip to footer

Adriana Siemieniuk​

Psycholog, psychoterapeuta, dyrektor zarządzająca Centrum Terapii Alma Siedlce

Adriana Siemieniuk psycholog i psychoterapeuta, współwłaściciel Centrum terapii Alma Siedlce

O mnie

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Ukończyłam m.in.  studia podyplomowe w zakresie socjoterapii na Uniwersytecie Siedleckim oraz studia podyplomowe z wczesnej interwencji i wczesnego wspomagania dzieci na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Ponadto ukończyłam kursy z zakresu terapii poznawczo–behawioralnej dzieci i młodzieży, neuropsychologii klinicznej dziecka w Centrum CBT w Warszawie oraz wiele innych. Stale podnoszę swoje kwalifikacje. 

Obecnie studiuję na ostatnim roku czteroletniej szkoły psychoterapii Dialog (nurt integracyjny ze szczególnym uwzględnieniem systemowej terapii rodzin, terapii psychodynamicznej). Swoją pracę poddaje stałej superwizji. 

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w różnorodnych placówkach, m.in. poradni psychologiczno – pedagogicznej, w szkołach i przedszkolach, poradniach zdrowia psychicznego dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych, Opiniodawczym Zespole Sądowych Specjalistów, oddziałach szpitalnych, zajmujących się diagnozą i wsparciem terapeutycznym.  

W Almie zajmuje się diagnostyką ADHD oraz psychoedukacją.

Ta specjalistka pracuje z:
✔ dziećmi,
✔ dorosłymi,
pacjentami z ADHD.

Diagnozuje ADHD w ramach:
DIVA 5.0.