Skip to content Skip to footer

Paulina Minkina

Psycholog, psychoterapeutka systemowa w trakcie szkolenia

O mnie

Jestem absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej na kierunku Psychologia Kliniczna. Aktualnie jestem w trakcie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie systemowym w Fundacji Marii Orwid w Lublinie, co umożliwia mi pracę z osobami indywidualnymi, rodzinami w kryzysie i z parami.

Pracowałam jako Terapeuta Środowiskowy, Trener TUS w Fundacji Terapeutycznej i w Centrum Indygo oraz jako Psycholog szkolny. Jestem również Terapeutą Biofeedback i bardzo cenię sobie tę metodę terapeutyczną. Biorę udział we wszelkich możliwych szkoleniach organizowanych przez Szkołę Psychoterapii DIALOG i konferencjach z zakresu zdrowia psychicznego, co pozwala mi na wdrażanie różnych metod pomocy, które odpowiedzą na Twoje potrzeby.

W pracy cenię sobie nawiązanie szczerej i empatycznej relacji, opartej na wzajemnym szacunku i kieruję się indywidualnym podejściem do każdej osoby.

Jeśli zależy Ci na adekwatnym reagowaniu w trudnych sytuacjach, poprawie komunikacji z partnerem lub dzieckiem, pracą nad wzajemnym zrozumieniem i ogólną poprawą jakości funkcjonowania, wspólnie znajdziemy i wdrożymy małymi krokami zmiany najlepsze dla Ciebie i dla Twojej rodziny. Specjalizuję się także w psychoterapii dla młodzieży od 15 r.ż. oraz dla osób dorosłych.

W wolnym czasie poświęcam się samorozwojowi w zakresie psychoterapii, jak również uwielbiam spędzać czas na świeżym powietrzu, prowadzę zajęcia fitness i dodatkowo trenuję taniec. Po godzinach jestem też mamą mojego kota.

Ta specjalistka pracuje z:

młodzieżą,
dorosłymi,
parami i rodzinami,
pacjentami z ADHD.

Diagnozuje ADHD w ramach:
DIVA 5.0,
DIVA Young.