Skip to content Skip to footer

Paulina Minkina

Psycholog, psychoterapeutka systemowa w trakcie szkolenia

O mnie

Jestem absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej na kierunku Psychologia Kliniczna. Swoje doświadczenie zaczęłam od pracy z dziećmi w spektrum autyzmu i z zaburzeniami współistniejącymi w I Niepublicznym Przedszkolu Terapeutycznym Fundacji SYNAPSIS.

Pracowałam jako Terapeuta Środowiskowy i Trener TUS w Fundacji Terapeutycznej i Centrum Indygo. Biorę również udział w półkoloniach terapeutycznych, wszelkich możliwych szkoleniach organizowanych przez Szkołę Psychoterapii DIALOG i konferencjach z zakresu zdrowia psychicznego, co daje mi nowe możliwości w pracy. Jestem również Terapeutą Biofeedback i bardzo cenię sobie tę metodę terapeutyczną.

Jestem w trakcie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie systemowym w Fundacji Marii Orwid w Lublinie, co umożliwia mi pracę z rodzinami w kryzysie bądź nad poprawą komunikacji i wyznaczaniem granic. W pracy cenię sobie nawiązanie szczerej relacji, opartej na wzajemnym szacunku i indywidualne podejście do każdej osoby. Jeśli zależy Ci na adekwatnym reagowaniu w trudnych sytuacjach, poprawie komunikacji z partnerem lub dzieckiem i ogólną poprawą jakości funkcjonowania, wspólnie znajdziemy i wdrożymy małymi krokami zmiany najlepsze dla Waszej rodziny.

W wolnym czasie poświęcam się samorozwojowi w zakresie psychoterapii, jak również uwielbiam spędzać czas na świeżym powietrzu, prowadzę zajęcia fitness i dodatkowo trenuję taniec. Po godzinach jestem też mamą mojego kota.

Ta specjalistka pracuje z:

młodzieżą,
dorosłymi,
pacjentami z ADHD.

Diagnozuje ADHD w ramach:
DIVA 5.0,
DIVA Young.