
Pięcioletnie studia magisterskie na kierunku Psychologii ukończyłam na Uniwersytecie Gdańskim. Zrealizowałam dwuletnie Studium Pomocy i Interwencji Kryzysowej w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie uzyskując Certyfikat Specjalisty Poradnictwa Psychologicznego i Interwencji Kryzysowej. Ukończyłam także inne szkolenia doskonalące mój warsztat pracy m.in. z obszaru diagnozy i wsparcia osób doświadczających przemocy. Swoją pracę poddaję superwizji. Aktualnie jestem w trakcie czteroletniego szkolenia w obszarze psychoterapii w podejściu poznawczo – behawioralnym realizowanym przez Instytut Poznawczy. Ośrodek posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.
Od kilkunastu lat udzielam wsparcia osobom w kryzysie. W codziennej pracy wspieram osoby doświadczające trudności w relacjach interpersonalnych, nadużywające substancji psychoaktywnych, zmagające się z lękiem, obniżonym nastrojem czy innymi trudnościami, które odbierają radość życia i uśmiech. W pracy kieruję się etyką zawodową, staram się podążać za potrzebami klienta, by dostosować dostępne metody oddziaływań do indywidualnych potrzeb. Ważne jest dla mnie budowanie relacji opartej na współpracy i bezpieczeństwie. Pracuję z osobami dorosłymi indywidualnie oraz grupowo.
Nie musisz widzieć całych schodów, by postawić pierwszy krok. Zapraszam na spotkanie.

Zobacz odpowiedzi na częste pytania.
Najczęściej zadawane pytania