Jestem absolwentem Londyńskich uczelni St. Mary’s University (licencjat z psychologii) oraz Greenwich University (magister psychologii dzieci i młodzieży).
Ukończyłem Rok Rozwojowy w szkole psychoterapii Gestalt, w Warszawie.
Jestem w trakcie kończenia kursu Chrześcijańskiej Terapii Integralnej prowadzonego przez Marcina i Monikę Gajdów.
Doświadczenie zdobywałem w Londyńskich szkołach, wspierając dzieci z różnego rodzaju zaburzeniami neurorozwojowymi. Od prawie 2 lat diagnozuję, oraz udzielam wsparcia psychologicznego, również prowadząc psychoedukacje.
Obecnie zajmuję się diagnozą psychologiczną. Również w języku angielskim.
Psychologia to jedna z moich największych pasji życiowych dlatego też tematy związane z ADHD są mi bardzo bliskie.
Edukacja
- St. Mary’s University (Londyn)
- Greenwich University (Londyn)
- Rok Rozwojowy, szkoła psychoterapii Gestalt (Warszawa)