Oferta dla firm

W obecnych czasach wiele branż stawia na innowacyjne rozwiązania i elastyczność w dopasowywaniu się do klienta. Duża konkurencja powoduje jednak, że aby odnieść sukces, jakość świadczonych usług musi być na najwyższym poziomie. Za tym stoi również zgrany zespół, który płynnie ze sobą współpracuje. Obowiązkowość i terminowość, samodzielna motywacja czy chęć ciągłego kształcenia się i szukania rozwiązań, to tylko jedne z wielu cech wzorowego pracownika. Niestety, czasami zdarza się tak, że pomimo inteligencji i doświadczenia osoba zatrudniona nienależycie wywiązuje się z powierzonych jej zadań.

Łatwość rozpraszania się czy niedotrzymywanie terminów mogą wiązać się z poważnymi problemami w organizacji takimi jak utrata klientów, zastój w procesie czy konflikty między pracownikami. Nie zawsze jest to jednak przejaw złej woli, lenistwa czy braku ambicji. Coraz więcej firm oprócz karty Multisport oferuje również wsparcie psychologiczne. Motywator pozapłacowy jest doskonałym podkreśleniem tego, że pracodawcy zależy na pracowniku i jego jak najlepszej formie. 

Jeśli u pracownika występują:

Zaburzenia koncentracji

Zaburzenia pamięci

Problemy z nadaniem właściwego priorytetu obowiązkom

Niedotrzymywanie terminów

Pogorszona organizacja pracy

Impulsywność

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że cierpi on na ADHD u osób dorosłych. Dzięki szybkiej diagnozie i wdrożonemu leczeniu można zapobiec niepotrzebnej rotacji pracowników w firmie czy utraty czasu na wdrożenie nowej osoby. 

Diagnozę pracownika poprzedza wizyta u lekarza psychiatry, a następnie wykonanie testu DIVA 5.0!* 

Wykonujemy testy w języku polskim, angielskim, niemieckim oraz francuskim.

Już dziś zadbaj o zdrowie psychiczne swoich pracowników, podnosząc wydajność ich pracy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty! 

tel. 507 123 243 

biuro@centrumalma.pl