lek. Monika Siedlecka

lek. Monika Siedlecka

Lekarz dermatolog

Jestem absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe zdobywałam zarówno w kraju jak i za granicą. W ramach stypendium studiowałam na Universita degli studi di Milano w Mediolanie. Obecnie jestem w trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii, pracuję jako lekarz rezydent w jednej z warszawskich klinik dermatologicznych. Pełniłam obowiązki wykładowcy na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Ponadto jestem doktorantką w Katedrze i Zakładzie Histologii i Embriologii WUM. Jestem aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii (EADV), International Dermoscopy Society oraz International Trichoscopy Society. Stale podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w konferencjach i warsztatach w kraju i za granicą.
Zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób skóry i włosów u dzieci i dorosłych, tj. diagnostyką znamion barwnikowych i nowotworów skóry, leczeniem m.in. trądziku, brodawek, kurzajek, włókniaków, alergii skórnych, AZS, łuszczycy, trądziku różowatego, łysienia, łupieżu, chorób przenoszonych drogą płciową, grzybic skóry i błon śluzowych, chorób paznokci.

Wykonuję dermatoskopię, trichoskopię, drobne zabiegi dermatochirurgiczne oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Cenię sobie holistyczne i indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz podkreślanie naturalnego piękna bez osiągnięcia efektu sztuczności.