Barbara Górka - Centrum Alma
Skip to content Skip to footer

Barbara Górka

Coach

O mnie

Na moje życie zawodowe składa się kolorowa pajęczyna utkana z wielu pasji. Z wykształcenia jestem lingwistką, zainteresowania zaprowadziły mnie ku zarządzaniu projektami oraz marketingowi, a otwarte na drugiego człowieka oko i serce pokierowały ku coachingowi. Ogromną radość czerpię również z pracy kreatywnej oraz zarządzania zespołem fantastycznych osób, które każdego dnia obdarzają mnie swoją energią, uśmiechem i zaufaniem.

Popołudniami zakopuję się w książkach, przytulam swoje zwierzaki, tworzę akrylowe maziaje na płótnie i brzdąkam na ukulele. Od czasu do czasu zaszywam się w lesie lub na wschodzie Polski – Podlasie i Polesie to moje ulubione regiony w kraju. Możliwość towarzyszenia Wam w procesie rozwoju oraz obserwowanie, jak nabieracie pewności, wzrastacie i pokonujecie kolejne trudności, to dla mnie wielki zaszczyt. Jestem bardzo wdzięczna za zaufanie i otwartość, jakimi obdarzają mnie klienci, decydujący się na wspólną podróż. Podróż ku szczytom marzeń. 

Wykształcenie: Coaching z elementami psychologii (SWPS) / MBSR (Instytut Uważności i Psychoterapii) / Zarządzanie projektami (WSB) / Lingwistyka stosowana (UKW)